BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI:

NEDİR

ÇITIR DETOKS NEDİR?

Fazla kilolarından şikayetçi olanlara yardımcı olmak üzere geliştirilen içeriğiyle Çıtır Detoks ve Açlık Otu Seti her an tüketim sağlanabilecek formda üretilmiştir. Set içeriğinde Çıtır Detoks ve Açlık Otu çayı bulunur. Çıtır Detoks form olarak kahvaltılık gevreklerle benzerlik sağlayan bir görüntüye sahiptir. Açlık Otu Çayı süzen poşette pratik tüketime hazır bir biçimde sunulmuştur.

ÇITIR DETOKS İÇERİĞİ

Çıtır Detoks içerisinde Tahıl karışımı, Tam Buğday unu (%38), Pirinç unu, Buğday kepeği, Peynir altı suyu tozu, Kakao (%0,1), Tarçın ve tuz bulunur.

Açlık Otu Detoks Çayı içeriğinde Barut ağacı, Biberiye, Funda yaprağı, Mate çayı, Sinirli ot, Yeşilçay, Açlık otu, Sinemaki, Çoban çökerten, Rezene, Bilya kekik bulunur.

Limotherapy üretimi olan bu set yağ yakımını hızlandırmayı, yağ emilimini azaltmaya yardımcı olmayı ve metabolizmayı hızlandırmayı sağlamak üzere formüle edilmiştir.

 

ÇITIR DETOKS KULLANIMI

Çıtır Detoks önerilen kullanımı sabah,öğle ve akşam öğünlerinizden önce yaklaşık olarak 1 avuç kadar Detoks Çıtırı tüketilmesidir. Tüketmiş olduğunuz 1 avuç Detoks Çıtırı hem kendinizi tok hissetmenizi sağlamaya yardımcı olacak hem de yağ emilimini azaltmaya yardımcı olacaktır.

Açlık Otu Detoks Çayınızı da akşam yemeklerinden yaklaşık 15 dakika sonra tüketmelisiniz. 1 adet süzen poşet çayınızı 1 bardak kaynar suya atarak 5-7 dakika demleyiniz. Ardından sıcak olarak tüketilmesi önerilmektedir. Sıcak olarak tükettiğiniz çayınız ödem atmanıza ve şişkinlik hissinizden kurtulmanızı sağlamaya yardımcıdır.

UYARI: Detoks Çıtırı bir ilaç değildir. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Hamile ve emziren bayanların kullanması önerilmez.

 

mesaj

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?
allecell kremi fitblocker aşk parfümü