BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI:

ÇITIR DETOKS SETİ KULLANICI YORUMLARI

ÇITIR DETOKS SETİ KULLANICI YORUMLARI

Çıtır Detoks Seti diğer adıyla Detoks Çıtırı kısa sürede pek çok kullanıcıya ulaşan ve diyetisyenler tarafından da tavsiye edilen bir ürün olmuştur. Son dönemlerde adını sıkça duyduğumuz başarılı diyetisyen Ferhan Belen’in de form kazanmak isteyen hastalarının programların da önerdiği Çıtır Detoks Seti form kazanmak isteyen kadın veya erkek herkese yardımcı olabilir.

ÇITIR DETOKS SETİ KULLANIMI

Çıtır Detoks Seti Detoks çıtırından ve Açlık Otu çayından oluşan bir settir. Detoks Çıtırlarını ana öğünlerden önce yaklaşık 1 avuç tüketmeniz kendinizi tok hissetmenizi ve porsiyonlarınızı oldukça küçültmenizi sağlayacaktır. Kendinizi aç hissettiğiniz kaçamak yapacağınızı düşündüğünüz zamanlarda da birkaç tane Detoks Çıtırı tüketmek hem kaçamak ihtiyacınızı hem de açlığınızı atlatmanızı sağlayacaktır.

ÇITIR DETOKS SETİ

Çıtır Detoks içerisinde Tahıl karışımı, tam buğday unu (%38), pirinç unu, buğday kepeği, peynir altı suyu tozu, kakao (%0,1), tarçın, tuz bulunur. Hem besleyiciliğiyle hem tadıyla lezzetli tercihleriniz arasına yerleştirdiğiniz detoks çıtırlarınız form kazanmanızda vazgeçilmeziniz haline gelecektir. Açlık Otu Çayı içeriğinde Barut ağacı, biberiye, funda yaprağı, mate çayı, sinirli ot, yeşil çay, açlık otu, sinemaki, çoban çökerten, rezene, bilya kekik bulunan form kazanmaya yardımcı bir bitkisel takviyedir.

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?
allecell kremi fitblocker aşk parfümü