BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI:

ÇITIR DETOKS NEDİR?

ÇITIR DETOKS NEDİR?

Diyet ve egzersiz planlarıyla birlikte fazla kilolardan kurtulmanıza yardımcı olabilecek destekleyici ürünlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Metabolizma hızını yükseltemeye yardımcı olabilecek, yağ yakımınızı destekleyecek ürünler form kazanma sürecinizde size hem motivasyon kaynağı olabilir, hem de yardımcı olabilir. Çıtır Detoks Seti doğal içeriğiyle bu süreçte sizlere destek sağlayabilecek bir üründür. Çıtır Detoks Seti detoks çıtırı ve detoks çayından oluşan bir settir. Gücünü açlık otu bitkisinin özünden almaktadır.

ÇITIR DETOKS NASIL KULLANILIR?

Detoks çıtırını diyet seti form yiyeceği olarak günde 3 kez ana öğünlerden önce 1 avuç kadar tüketmeniz daha az porsiyonlar tüketmenize yardımcı olabilir. Ayrıca metabolizmanızı hızlandırmaya da yardımcıdır. Detoks çayını 1 bardak sıcak suda demleyerek hazırlayıp soğuk veya sıcak olarak akşam yemeklerinden 15 dakika sonra içmeniz önerilmektedir. Çıtır Detoks Seti ilk günden itibaren ödem atmanıza yardımcı olabilir. Aynı zamanda sindirim sisteminizin düzenlenmesine ve bağırsak parazitlerinin önlenmesine de yardımcı bir besin takviyesidir.

ÇITIR DETOKS KULLANICILARI NE DİYOR?

Fazla kilolarından kurtularak form kazanmak isteyenlerin tercih ettiği ve ünlü diyetisyen Ferhan Belen tarafından da desteklenen ve tavsiye edilen Limotheraphy Çıtır Detoks Seti sizlere de yardımcı olabilir. Limotheraphy Çıtır Detoks Seti siparişinizi hemen internet sitemizden oluşturabilirsiniz. Limotheraphy Çıtır Detoks Seti satın almak isteyenlere özel kampanyalı avantajlı fiyatlarla sipariş ettiğiniz ürününüz faturalı ve orijinal olarak adresinize teslim edilecektir.

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?
allecell kremi fitblocker aşk parfümü